Kontakt oss

Hovedkontor
JCDecaux Norge AS
Gullhaugveien 7
0484 Oslo

Postboks 4314 Nydalen

Telefon: 23 00 75 00

Stavanger
Gamle Forus vei 8
4031 Stavanger

Navn*

Epost*

Din melding*

Salg og Marked

Ane Gaski Longé
Account Manager
+47 984 79 197
Ane.Gaski.Longe@jcdecaux.com

Caroline Dæhli Mathisen
Senior Account Manager
+47 905 43 894
Caroline.Mathisen@jcdecaux.com

Einar Astad
Sales Manager Rogaland
+47 412 16 172
Einar.Astad@jcdecaux.com

Ina Cervin
Planner
+47 470 83 587
Ina.Cervin@jcdecaux.com

Janicke Meyer Hovland
Senior Account Manager
+47 975 95 962
Janicke.Meyer.Hovland@jcdecaux.com

Janne Kvalevåg
Art Director
+47 951 01 827
Janne.Kvalevag@jcdecaux.com

Jo-Øystein Slinde
Marketing Director
+47 930 92 049
Jo-Oystein.Slinde@jcdecaux.com

Karianne Skotte Lauritzen
Senior Account and Talent Manager
+47 951 63 028
Karianne.Skotte.Lauritzen@jcdecaux.com

Karoline Vårvik Lien
Senior Account Manager
+47 969 02 360
Karoline.Lien@jcdecaux.com

Knut Espen Flårønning Larsen
Sales Manager
+47 982 22 162
Knut.Espen.Larsen@jcdecaux.com

Kristian Hødnebø
Sales Manager
+47 922 61 755
Kristian.Hodnebo@jcdecaux.com

Kristin Bredo-Olsen
Senior Account Manager
+47 957 00 202
Kristin.Bredo-Olsen@jcdecaux.com

Line Gustavsen
Sales Support Manager
+47 970 47 646
Line.Gustavsen@jcdecaux.com

Mari Lillegraven Frøshaug
Senior Account Manager
+47 916 05 414
Mari.Froshaug@jcdecaux.com

Marianne Kind
Planner
+47 452 19 001
Marianne.Kind@jcdecaux.com

Marie Larsen
Account Manager
+47 995 22 742
Marie.Larsen@jcdecaux.com

Marius Valle
Sales Manager
+47 916 81 015
Marius.Valle@jcdecaux.com

Marthe B. Hamarheim
Planner
+47 952 73 624
Marthe.Hamarheim@jcdecaux.com

Matias Buenaventura
Account Manager
+47 482 85 293
Matias.Buenaventura@jcdecaux.com

Nicolas Stigset
Art Director
+47 411 72 650
Nicolas.Stigset@jcdecaux.com

Ruth Louise Hiorth
Planner
+47 970 71 487
Ruth.Louise.Hiorth@jcdecaux.com

Stian Stark Husby
Project Manager Marketing and Innovate
+47 474 18 467
Stian.Stark.Husby@jcdecaux.com

Torgeir Johannessen
Sales Director
+47 916 76 096
Torgeir.Johannessen@jcdecaux.com

Øistein Engelsen Fjæra
Key Account Manager
+47 975 84 628
Oistein.Engelsen@jcdecaux.com

Administrasjon

Anette Schoubye
Regnskapssjef/HR-ansvarlig
+47 994 05 262
Anette.Schoubye@jcdecaux.com

Boris Lemaire
Systems Analyst
+47 982 22 168
Boris.Lemaire@jcdecaux.com

Dag Jevne
Økonomisjef
+47 917 69 886
Dag.Jevne@jcdecaux.com

Eireen Nordlie
Administrasjonssekretær
+47 23 00 75 00
Eireen.Nordlie@jcdecaux.com

Ernst Rønningen
IT-ansvarlig
+47 905 88 967
Ernst.Ronningen@jcdecaux.com

Gisle Holst Roness
CFO/Viseadministrerende direktør
+47 916 76 094
Gisle.Roness@jcdecaux.com

Hege Hellesvik
Regnskapsmedarbeider
Hege.Hellesvik@jcdecaux.com

Jaufer Lebbe
Teknisk koordinator
+47 488 67 133
Jaufer.Lebbe@jcdecaux.com

Lena Hellesvik
Lønn/Regnskapsmedarbeider
+47 901 94 134
Lena.Hellesvik@jcdecaux.com

Monica Fagervold
Adm. teknisk koordinator
+47 934 01 328
Monica.Fagervold@jcdecaux.com

Tonje Urang Heggeneset
Business Controller
+47 482 36 959
Tonje.Heggeneset@jcdecaux.com

Etablering

Rudi Bonafede
Etableringsdirektør
+47 916 76 095
Rudi.Bonafede@jcdecaux.com

Teknisk / Drift

Arve Andersen
Lager- og elektrosjef
+47 916 76 098
Arve.Andersen@jcdecaux.com

Kjell Otto Burås
Servicemedarbeider
+47 405 53 719
Kjell-Otto.Buras@jcdecaux.com

Olav Dahl
Teknisk Sjef
+47 920 41 745
Olav.Dahl@jcdecaux.com

Erik Strengelsrud
Byggeleder
+47 994 72 254
Erik.Strengelsrud@jcdecaux.com

Reidar Kirkevik
Driftssjef kjøpesenter og Innovate
+47 979 53 344
Reidar.Kirkevik@jcdecaux.com

Serkan Soyoglu
Produksjonsleder
+47 982 22 174
Serkan.Soyoglu@jcdecaux.com

Jørgen Lund
Digitalansvarlig
+47 936 65 848
Jorgen.Lund@jcdecaux.com

Kunabalasingam “Bala” Thangaraja
Driftskoordinator region Østlandet
+47 920 31 993
Bala.Thangaraja@jcdecaux.com

Jose Carlos Agrela DaSilva
Driftsleder region Østlandet
+47 405 51 035
Carlos.Dasilva@jcdecaux.com

Chamsathien Ratchaphong
Bas Drift

Michal Wasilewski
Bas Drift

Jan Wikstrøm
Elektriker
+47 982 22 161
Jan.Wikstrom@jcdecaux.com

Gjert Stokke
Lagerformann
+47 920 62 171
Gjert.Stokke@jcdecaux.com

Maria Pineguina
Bas Produksjon
+47 934 71 128
Maria.Pineguina@jcdecaux.com

Nina Jønsson
Produksjonsmedarbeider

Elizabeth Dede
Produksjonsmedarbeider

Andre Rodrigues
Servicemedarbeider

Aleksei Turilov
Servicemedarbeider

Bright Ekuman
Servicemedarbeider

Filip Humiennik
Servicemedarbeider

George Afriyie
Servicemedarbeider

Jon Gjerløw
Servicemedarbeider
+47 474 62 818
Jon.Gjerlow@jcdecaux.com

Jorge Valdes
Servicemedarbeider
+47 474 50 704
Jorge.Valdes@jcdecaux.com

Masdi Lizar
Servicemedarbeider
+47 958 86 743
Masdi.Lizar@jcdecaux.com

Morten Simonsen
Servicemedarbeider
+47 906 89 431
Morten.Simonsen@jcdecaux.com

Muljono X
Servicemedarbeider

“Paint” Kingkaew Thonglar
Servicemedarbeider
+47 456 94 659
Kingkaew.Thonglar@jcdecaux.com

Sarinnapha Janjaroen
Servicemedarbeider

Rogaland

Einar Astad
Sales Manager Rogaland
+47 412 16 172
Einar.Astad@jcdecaux.com

Rune Ølberg
Operations Manager
+47 482 10 414
Rune.Olberg@jcdecaux.com

Bucari Sanha
Servicemedarbeider

Dominik Dietzel
Supervisor

Enrique Lopez Torres
Servicemedarbeider

Håkon Larsen
Servicemedarbeider

Johnny Haugen
Servicemedarbeider

Kjell Helge Pedersen
Supervisor Rogaland
+47 913 86 604
Kjell-Otto.Buras@jcdecaux.com

Linda Dahle
Technical Assistant
+47 926 30 960
Linda.Dahle@jcdecaux.com

Mark Welsh
Servicemedarbeider

Mindaugas Jankus
Servicemedarbeider

Raul Andres Corrales
Servicemedarbeider

Tor Inge Lundegaard
Servicemedarbeider

Arne Klæhaug
Servicemedarbeider

Ledelsen

Øyvind Markussen
Managing director Norway – Regional director Baltics
+47 916 76 090
Oyvind.Markussen@jcdecaux.com

Gisle Holst Roness
CFO/Deputy CEO
+47 916 76 094
Gisle.Roness@jcdecaux.com

Jo-Øystein Slinde
Marketing Director
+47 930 92 049
Jo-Oystein.Slinde@jcdecaux.com

Torgeir Johannessen
Sales Director
+47 916 76 096
Torgeir.Johannessen@jcdecaux.com

Rudi Bonafede
Contract Relation Director
+47 916 76 095
Rudi.Bonafede@jcdecaux.com

Dag Jevne
Financial Manager
+47 917 69 886
Dag.Jevne@jcdecaux.com

Olav Dahl
Technical Director
+47 920 41 745
Olav.Dahl@jcdecaux.com

Verneombud og Tillitsvalgte

Kjell Otto Burås
Tillitsvalgt

Andre Rodrigues
Hovedverneombud og verneombud Østlandet

Johnny Haugen
Verneombud Vestlandet

Hege Hellesvik
Verneombud kontor